21.05.2020
3.463
Villa Dekorasyonu
Villa Dekorasyon Görselleri

Villa dekorasyon algısı günümüzde tamamiyle yenilenmiş durumdadır. Modern villa ve ev denilince insanların beklentileri artık bir hayli değişmiş durumdadır.

iç içe girmiş ve üst üste konulmuş teneke kutusu şeklindeki yüksek mimari binalar artık bir kenara bırakılarak kendi özelinde terasından havuzuna, verandasından bahçesine, iç dekorasyonundan dış dekorasyonuna, güvenlik sistemlerine ve peyzajına kadar her noktası bulunan villalar son derece ilgi çekici ve popüler hale geldi.

Özellikle covid 19 pandemi sürecinde müstakil daire ve evler ile villaların önemi artmış durumdadır.

Villalar, genelde keyifli bir ortam içerisinde yaşamak için yaptırılan , şehir stresinden, hava ve ses kirliliğinden uzak alanlara inşa edilmektedir. daha çok şehir dışında genellikle ince işçilik ve özenle döşenen, dekore edilen ev ve yaşam alanlar olan villaların iç dekorasyonuna semtlerdeki yada şehir merkezindeki herhangi bir evden daha çok önem verilir. En uygun yapı olarak villalarınızı yeniden dekore ediyoruz.

Bugüne kadar bir çok villa dekorasyon örneği ile siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz.  2020 villa tasarımları, 2020 trend villa dekorasyonları ve en modern villalardan en geleneksel tasarımlara kadar, her biri için özel iç dekorasyon örneklerini sizler için hazırlıyoruz.

İstanbul Villa Dekorasyon

İstanbul villa dekorasyon işleri olarak villa dekorasyonunu kapsamda iki gruba sentezledik, klasik ve gösterişli olan iç dekorasyon modelleri ile modern minimalist iç dekorasyon modelleri.

Her ikisinin de kendine has bazı özellikleri vardır. Her ikisinin de kendine has renkleri mobilya tarzları vardır. Biz sizler için örnekler hazırlarken her iki tarzdan da temsilciler aldık. Böylece siz de tüm örnekleri karşılaştırma ve hangisinin size daha uygun olduğuna karar verme şansınız olur. Modern ve minimalist villa iç dekorasyon örnekleri yıldızı parlayan trendlerden.

Beyaz ile krem renginin, gri ile mavi tonlarına koştuğu bu evlerde kocaman pencereler en sade perdeler ile tamamlanır. Yerlerde halı yoktur, minik paspas ya da kilimler vardır. Bu evlerde ağırıklı olarak ahşap görünümlü seramik zemin kaplaması kullanılır. Bunun yanında laminat parke de kullanılan örnekleri vardır. Duvarlarda kaplama malzemesi neredeyse hiç kullanılmaz, onun yerine tamamen doğal malzemeler ile en sadesinden duvar dekorasyonları yapılır.

Yeni nesil villalar, duvar kağıtlarının da iç dekorasyonda pek sık kullanılmadığı şekilde dekore edilir.

Risksiz bir şıklık için modern, minimalist tasarımlar idealdir. Aydınlık ve ışıl ışıldır. Villa iç dekorasyon örneklerine baktığımızda klasik olanların daha pahalı ve daha zor olduğunu görüyoruz. Ağır perdelerin ağır koltuklar ile yarıştığı, tarz sahibi ama gösterişli olan bu villa iç dekorasyonlarını avangart dekorasyon örnekleri olarak da adlandırabiliriz.

İstanbul’da uygulamış olduğumuz tadilat ve dekorasyon işidir. istanbul’da tadilat ve dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İstanbul Villa Dekorasyon Firması

istanbul’da tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli bir daire’ye sahip olmak istemez misiniz? daire tadilatı, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, daire dekorasyonu, villa dekorasyonu, banyo dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu bizim işimizdir. İstanbul’da dekorasyon ve tadilat hizmeti veren en uygun yapı sizlere daha yaşanılabilir ferah, şık ve gösterişli oturum alanları sunmaktadır.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. İstanbul Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir.

İstanbul Villa Tadilat Firması

İstanbul Anahtar Teslim Tadilat , Ev, İstanbul Daire Dekorasyon, İstanbul Villa Dekorasyon, İstanbul Tadilat, İstanbul İşyeri, Ofis Dekorasyon, İstanbul Ofis Tadilat, İstanbul Ofis Dekorasyon, İstanbul Mutfak Dekorasyon, Tadilat, İstanbul Banyo Dekorasyon, İstanbul Tadilat, Mobilya İmalatı, İstanbul Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakınız.

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları (2)