Sarıyer Banyo Dekorasyon

Sarıyer Banyo Dekorasyon
Banyo Dekorasyon Görselleri

Sarıyer bölgesinde tadilat işlemlerinizi en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiyoruz. Sarıyer Mutfak Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Sadece mutfak tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

Sarıyer Dekorasyon Firması

Sarıyer’de tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli mutfak, banyo, daire, bina yada villa’ya sahip olmak istemezmisiniz. Banyo, mutfak ve villa dekorasyonu bizim işimizdir.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. Sarıyer Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir. İstanbul Sarıyer semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. Sarıyer dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

çeşitli vitrifiye malzemelerin yerleşimi yapılır.

Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

Kırım-yıkım ve taşıma ekibi,Sıhhi tesisat işleri, Elektrik tesisatı ,Sıva ustası, Fayans ustası, Alçı-boya ustaları, Marangoz, Duşakabin seçenekleri, Şap ustası, Parkeci, Gereken tüm malzeme çeşitleri, Seramik Ustası

Banyo Tadilat Fiyatları

Tadilat için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından mutlaka yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir. Banyo tadilatı işlerinde bizden fiyat almak ücretsizdir. Kesinlikle bizimle görüşün ve size ücretsiz olarak fikirler verelim. İşinizi alırız veya alamayız ama en azından belki bir fikrimizle size yeni bir bakış açısı kazandırabiliriz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

•Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Banyonuzun önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

•Banyonuzun elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

•Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

•Belirlenen banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin batarya musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

•Tadilat sonrası banyonuzun en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

Sarıyer Tadilat Firması

Sarıyer Anahtar Teslim Tadilat , Ev, Sarıyer Daire Dekorasyon, Sarıyer Villa Dekorasyon, Sarıyer Tadilat, Sarıyer İşyeri, Ofis Dekorasyon, Sarıyer Ofis Tadilat, Sarıyer Ofis Dekorasyon, Sarıyer Mutfak Dekorasyon, Tadilat, Sarıyer Banyo Dekorasyon, Sarıyer Tadilat, Mobilya İmalatı, Sarıyer Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

Sarıyer Banyo Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz ve sadece banyo tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

SARIYER MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI

SARIYER BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMELERİ

SARIYER DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

SARIYER ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

SARIYER FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

SARIYER KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

SARIYER KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

SARIYERELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

SARIYER ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

SARIYER KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

SARIYER  STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT USTASI YENİLEME

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.