İstanbul Dekorasyon Firması

03.06.2020
3.409
İstanbul Dekorasyon Firması

Mobilya ve iç mekân tasarımı alanı, estetik değerleriyle, yaşadığımız ve çalıştığımız mekânların sıcak, sevimli ve renkli bir ortam hâline gelmesini sağlar. Sanatı ve tekniği bir araya getirerek farklı tasarımdaki ürünleri ortaya çıkarır.

İstanbul’da evinize, iş yerinize veya kurumunuza yeni bir yaşam tarzı oluşturabiliriz. Dairenizde yada villanız’da bulunan alanların yeniden tasarlanması ve bu alanların daha verimli hale getirilmesi için çalışıyoruz. Eski bir binayı sil baştan dekore ederek modernize edilebilir ve binanın işleyişini geliştirilebiliriz. 

İSTANBUL TADİLAT VE DEKORASYON İŞLERİ

Tadilat, yenileme, dekorasyon, boyama ve tümü olarak yaptığımız dekorasyon ile önemli yapısal değişiklikler için sizleri bekliyoruz. İstanbul dekorasyon firmaları arasında yer alan en uygun yapı olarak Anadolu ve Avrupa yakasında her noktada mükemmel bir iş yapmak için gerekli olabilecek tüm becerilere sahibiz.

Hiçbir iş çok büyük veya çok küçük değildir. Yeni enerji tasarruflu pencere ve kapılar kurmak, binayı yalıtmak projenize dahil edilebilir. Tüm eski armatürleri ve bağlantı parçalarını çıkarmayı ve yenisiyle değiştirmeyi içerebilir. Sıhhi tesisat ve kabloların değiştirilmesi gerekebilir. istanbul’daki tadilat işlerinde En Uygun Yapı olarak olarak hizmetinizdeyiz.

İstanbuldaki projeniz için bir dekorasyoncu’ya ihtiyacınız varsa , iç yenileme ve dekorasyon işi en önemli becerilerimizden biridir. Biz istanbul’un tüm bölgelerinde uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Müşterilerimiz ev sahiplerinden işletmelere, Fabrika sahiplerine, konseylere ve okullara kadar çeşitlilik göstermektedir. 

DEKORASYON YAPTIRMAK İSTİYORUM

Çalışmalarımızın örneklerini web sitemizde görebilir veya sitelerimizden birini ziyaret edebilirsiniz. Çatı katı dönüşümleri, kış bahçeleri, değişiklikler, tadilatlar, yeni yapılar, çatı tadilatları, banyo dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, villa dekorasyonu, iç mekan dekorasyonu, sıhhı tadilat, elektirik tadilat işleri alanında bulunan her şeyi yaptık. Bu, çalışmalarımızın standardını garanti edebileceğimiz ve bunun doğru bir şekilde yapılacağından eminiz.

Bütçenize en uygun ve trend dekorasyon yapılar ile sizleri buluşturmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Doğu Mahallesi, Narinler Sokak, No:17/4 Pendik-İSTANBUL

Telefon& whatsapp
0533 337 84 84

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.