Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

En Uygun Yapı, dünya standartlarında yapı teknolojilerini kullanarak, kaliteli, aynı zamanda da uygun hizmetler sunmak amacıyla, 2002 yılında Ankara’da kuruldu. Deneyimli mühendis kadromuz ile, yapı sektöründe çok geniş bir hizmet alanına sahibiz. Bugüne kadar, konut, iş merkezi ve okul inşaatlarından; içme suyu-kanalizasyon alt yapıları, arıtma tesisleri ve terfi merkezleri yapımına; izolasyon, ev-ofis-iş yeri tadilat ve dekorasyonundan; elektrik, su, doğalgaz tesisatına kadar onlarca projeyi başarıyla tamamladık. Ülkemizde kamu kurumlarının ve özel şirketlerin, dekorasyon ve tadilat konusunda en çok tercih ettiği firmalardan biri olduk.

Ülkemizin her bir yanında birçok konut ve alt yapı projesinde En Uygun Yapı olarak bizim imzamız var. Türkiye’nin en fazla alt yapı kuran yüklenicilerinden biriyiz. Bugüne kadar 1300 km’den fazla bir alanda alt yapı projesi gerçekleştirdik. Yapı sektöründe izolasyon konusunda da önemli adımlar attık. Antalya’da 2004 yılında düzenlediğimiz İzoex Sempozyumu ile, izolasyon konusunda bir farkındalık sağladık. Resmi kurumlara ve özel işletmelere kurumsal izolasyon hizmeti veren ilk yapı firması olduk. 

Vizyonumuz
Misyonumuz

Dünya standartlarındaki hizmetlerimiz ile, yapı sektörünün her alanında en çok tercih edilen firmalardan biri olmak. Başarılarımızı yurt dışına da taşıyarak, global bir firma olmanın gururunu yaşamak. Uluslararası alanda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.

Müşterilerimizin yaşam standartlarını yükseltirken, zengin ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmeti, uygun fiyatlar ile sağlamak. Planlı bir şekilde emin adımlarla büyürken, insan sağlığına ve çevreye duyarlılık ilkemizden hiç taviz vermemek.