Dragos Dekorasyon
Dekorasyon Görsellerimiz

İstanbul Dragos semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. Dragos’ta dekorasyon işleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Dragos Dekorasyon Firması

Dragos’de tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli bir mutfağa sahip olmak istemezmisiniz. Mutfak dekorasyonu bizim işimiz.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. Dragos Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir.

Dragos Tadilat Firması

Dragos Anahtar Teslim Tadilat , Ev, Dragos Daire Dekorasyon, Dragos Villa Dekorasyon, Dragos Tadilat, Dragos İşyeri, Ofis Dekorasyon, Dragos Ofis Tadilat, Dragos Ofis Dekorasyon, Dragos Mutfak Dekorasyon, Tadilat, Dragos Banyo Dekorasyon, Dragos Tadilat, Mobilya İmalatı, Dragos Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

Dragos bölgesinde tadilat işlemlerinizi en hızlı ve profesyonel biçimde 7/24 gerçekleştiyoruz. Dragos Banyo Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Sadece banyo tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

İstanbul Dragos semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. Dragos dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. Dragos Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir.

Banyo Tadilatı ve İç Mimarlığı Nasıl Yapılır?

Banyo tadilatı için gereken tüm ekipman ve usta kadromuzla sizlere daha profesyonel ve estetik mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Her iş mutlaka projelendirilmelidir prensibiyle çalıştığımız için öncelikle keşif için gelir ve ölçümüzü alırız. Sizin istekleriniz ve beklentileriniz göz önüne alınarak en uygun banyo yerleşim planı hazırlanır. Bu yerleşim planında duşakabin ve küvet yerleşimi, klozet seçimi ve yer belirlenmesi, banyo dolabı ve çeşitleri, çeşitli vitrifiye malzemelerin yerleşimi yapılır.

Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

Kırım-yıkım ve taşıma ekibi, Sıhhi tesisat işleri, Elektrik tesisatı ,Sıva ustası, Fayans ustası, Alçı-boya ustaları, Marangoz, Duşakabin seçenekleri, Şap ustası, Parkeci, Gereken tüm malzeme çeşitleri, Seramik Ustası

Banyo Tadilat Fiyatları

Tadilat için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından mutlaka yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir. Banyo tadilatı işlerinde bizden fiyat almak ücretsizdir. Kesinlikle bizimle görüşün ve size ücretsiz olarak fikirler verelim. İşinizi alırız veya alamayız ama en azından belki bir fikrimizle size yeni bir bakış açısı kazandırabiliriz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

•Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Banyonuzun önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

•Banyonuzun elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

•Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

•Belirlenen banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin batarya musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

•Tadilat sonrası banyonuzun en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

DRAGOS MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI

DRAGOS BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMELERİ

DRAGOS  DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

DRAGOS  ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

DRAGOS  FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

DRAGOS  KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

DRAGOS  KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

DRAGOS ELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

DRAGOS ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

DRAGOS  KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

DRAGOS  STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT USTASI YENİLEME

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.