Beylerbeyi Dekorasyon
Dekorasyon Görselleri

Beylerbeyi bölgesinde tadilat işlemlerinizi en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiyoruz. Beylerbeyi Mutfak Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Sadece mutfak tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

Beylerbeyi Dekorasyon Firması

Beylerbeyi’de tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli mutfak, banyo, daire, bina yada villa’ya sahip olmak istemezmisiniz. Banyo, mutfak ve villa dekorasyonu bizim işimizdir. İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. Beylerbeyi Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir. İstanbul Beylerbeyi semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. Beylerbeyi dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Mutfak Tadilatı ve İç Mimarlığı Nasıl Yapılır?

Mutfak tadilatı için gereken tüm ekipman ve usta kadromuzla sizlere daha profesyonel ve estetik mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Her iş mutlaka projelendirilmelidir prensibiyle çalıştığımız için öncelikle keşif için gelir ve ölçümüzü alırız. Sizin istekleriniz ve beklentileriniz göz önüne alınarak en uygun Mutfak yerleşim planı hazırlanır. Bu yerleşim planında mutfak dolapları, ankastre mutfak malzemeleri, vitrifiye mutfak malzemelerinin yerleşimi yapılır.

Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

Kırım-yıkım ve taşıma ekibi,Sıhhi tesisat işleri, Elektrik tesisatı ,Sıva ustası, Fayans ustası, Alçı-boya ustaları, Marangoz, Duşakabin seçenekleri, Şap ustası, Parkeci, Gereken tüm malzeme çeşitleri, Seramik Ustası

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

•Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Banyonuzun önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

•Banyonuzun elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

•Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

•Belirlenen banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin batarya musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

•Tadilat sonrası banyonuzun en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

Beylerbeyi Tadilat Firması

Beylerbeyi Anahtar Teslim Tadilat , Ev, Beylerbeyi Daire Dekorasyon, Beylerbeyi Villa Dekorasyon, Beylerbeyi Tadilat, Beylerbeyi İşyeri, Ofis Dekorasyon, Beylerbeyi Ofis Tadilat, Beylerbeyi Ofis Dekorasyon, Beylerbeyi Mutfak Dekorasyon, Tadilat, Beylerbeyi Banyo Dekorasyon, Beylerbeyi Tadilat, Mobilya İmalatı, Beylerbeyi Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

Beylerbeyi Banyo Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz ve sadece banyo tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

BEYLERBEYİ MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI

BEYLERBEYİ BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMELERİ

BEYLERBEYİ DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

BEYLERBEYİ ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

BEYLERBEYİ FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

BEYLERBEYİ KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

BEYLERBEYİ KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

BEYLERBEYİELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

BEYLERBEYİ ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

BEYLERBEYİ KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

BEYLERBEYİ  STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT USTASI YENİLEME

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.