İstanbul Dekorasyon

İstanbul Dekorasyon

Dekorasyon, iç mekânları mevcut mimariyle uyumlu işlev gören bir karakter oluşturacak şekilde düzenleme sanatıdır. Dekorasyon, yüzey dokusu, bezeme, mobilya, döşemelik kumaş, aydınlatma ve malzeme gibi konularla ilgilenir.

Genellikle mevcut binaya sadece küçük yapısal müdahalelerde bulunur. Bu uygulamanın tipik örnekleri villa, daire, konut, otel ve restoranların iç mekânlarıdır. İç mekân tasarımı, mekânsal hacme müdahale yoluyla özgün öğe ve mobilyaların yerleştirilmesi ve yüzeylerin işlenmesi yoluyla farklı kimlik ve atmosfere sahip ortamlar yaratılmasıyla ilgilenen disiplinler arası bir uygulamadır.

Bu terim mevcut binada çok az yapısal değişiklik gerektiren ya da hiç gerektirmeyen projeleri anlatmakta kullanılır ama bunun birçok istisnası vardır. Mekânın özgün yapısı korunur ve yeni iç mekân onun içine yerleştirilir. Bu çoğunlukla geçici bir uygulamadır ve tipik olarak mağaza, sergi mekânı ve konut projelerini kapsar.

İçmimarlık, mevcut binaları yenileme girişimiyle, mevcut boşluklara ve yapılara yönelik yaklaşımların yeniden oluşturulmasıyla, binaların yeniden kullanımıyla ve organizasyonel ilkelerle ilgilenir. İç mekân tasarımı ve mimarlık uygulamaları arasında köprü kurarken çoğunlukla karmaşık yapısal, çevresel ve hizmete yönelik problemlerle uğraşır.

İçmimarlık müzeler, galeriler ve diğer kamusal binalardan ofislere, çeşitli ticari yapılara ve konutlara kadar muazzam bir proje yelpazesini içerir.

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

•Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Banyonuzun, mutfağınızın, dairenizin, villanızın önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

• Elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

• Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

• Belirlenen banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin batarya musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan, veranda, duvar kağıdı, aydınlatma vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

• Tadilat sonrası konutunuzun en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

En uygun Yapı olarak neler yapıyoruz ?

İSTANBUL DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

İSTANBUL ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

İSTANBUL FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

İSTANBUL KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

İSTANBUL KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

İSTANBUL ELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

İSTANBUL ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

İSTANBUL KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

İSTANBUL STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT USTASI YENİLEME

İSTANBUL BANYO DEKORASYON

İSTANBUL MUTFAK DEKORASYON

İSTANBUL OFİS DEKORASYON

İSTANBUL TADİLATÇI

Dekorasyon Görsellerimiz

İstanbul Dragos semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. Dragos’ta dekorasyon işleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.