Kadıköy Mutfak Dekorasyon

Kadıköy Mutfak Dekorasyon
Dekorasyon Görselleri

Kadıköy bölgesinde tadilat işlemlerinizi en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiyoruz. Kadıköy Mutfak Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Sadece mutfak tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

Kadıköy Dekorasyon Firması

Kadıköy’de tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli mutfak, banyo, daire, bina yada villa’ya sahip olmak istemezmisiniz. Banyo, mutfak ve villa dekorasyonu bizim işimizdir.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. Kadıköy Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir. İstanbul Kadıköy semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. Kadıköy dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Mutfak Tadilatı ve İç Mimarlığı Nasıl Yapılır?

Mutfak tadilatı için gereken tüm ekipman ve usta kadromuzla sizlere daha profesyonel ve estetik mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Her iş mutlaka projelendirilmelidir prensibiyle çalıştığımız için öncelikle keşif için gelir ve ölçümüzü alırız. Sizin istekleriniz ve beklentileriniz göz önüne alınarak en uygun Mutfak yerleşim planı hazırlanır. Bu yerleşim planında mutfak dolapları, ankastre mutfak malzemeleri, vitrifiye mutfak malzemelerinin yerleşimi yapılır.

Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

Kırım-yıkım ve taşıma ekibi,Sıhhi tesisat işleri, Elektrik tesisatı ,Sıva ustası, Fayans ustası, Alçı-boya ustaları, Marangoz, Duşakabin seçenekleri, Şap ustası, Parkeci, Gereken tüm malzeme çeşitleri, Seramik Ustası

Kadıköy Banyo ve Mutfak Tadilat Fiyatları

Tadilat için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından mutlaka yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir. Banyo tadilatı işlerinde bizden fiyat almak ücretsizdir. Kesinlikle bizimle görüşün ve size ücretsiz olarak fikirler verelim. İşinizi alırız veya alamayız ama en azından belki bir fikrimizle size yeni bir bakış açısı kazandırabiliriz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

•Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Banyo yada mutfağınızın önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

•Banyonuzun yada mutfağınızın elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

•Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

•Belirlenen banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin batarya musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

•Tadilat sonrası banyonuzun en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

Kadıköy Tadilat Firması

Kadıköy Anahtar Teslim Tadilat , Ev, Kadıköy Daire Dekorasyon, Kadıköy Villa Dekorasyon, Kadıköy Tadilat, Kadıköy İşyeri, Ofis Dekorasyon, Kadıköy Ofis Tadilat, Kadıköy Ofis Dekorasyon, Kadıköy Mutfak Dekorasyon, Tadilat, Kadıköy Banyo Dekorasyon, Kadıköy Tadilat, Mobilya İmalatı, Kadıköy Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

Kadıköy Mutfak Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz ve sadece mutfak tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

KADIKÖY MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI

KADIKÖY BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMELERİ

KADIKÖY  DEKORASYON VİLLA OFİS
TADİLATI

KADIKÖY  ANAHTAR TESLİM TADİLAT
EV TADİLATI

KADIKÖY  FAYANS SERAMİK USTASI
YENİLEME

KADIKÖY  KOMPLE MUTFAK
TADİLAT YENİLEME

KADIKÖY  KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

KADIKÖY ELEKTRİK TESİSATI
YENİLEMELERİ

KADIKÖY ALÇI-KARTONPİYER USTASI
YENİLEME

KADIKÖY  KAPI PENCERE TADİLAT USTASI
YENİLEME

KADIKÖY  STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT
USTASI YENİLEME

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.