Acıbadem Dekorasyon
Dekorasyon Görselleri

Acıbadem bölgesinde tadilat işlemlerinizi en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiyoruz. Acıbadem Mutfak Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Sadece mutfak tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

Acıbadem Dekorasyon Firması

Acıbadem’de tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli mutfak, banyo, daire, bina yada villa’ya sahip olmak istemezmisiniz. Banyo, mutfak ve villa dekorasyonu bizim işimizdir.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. Acıbadem Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir. İstanbul Acıbadem semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. Acıbadem dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Mutfak Tadilatı ve İç Mimarlığı Nasıl Yapılır?

Mutfak tadilatı için gereken tüm ekipman ve usta kadromuzla sizlere daha profesyonel ve estetik mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Her iş mutlaka projelendirilmelidir prensibiyle çalıştığımız için öncelikle keşif için gelir ve ölçümüzü alırız. Sizin istekleriniz ve beklentileriniz göz önüne alınarak en uygun Mutfak yerleşim planı hazırlanır. Bu yerleşim planında mutfak dolapları, ankastre mutfak malzemeleri, vitrifiye mutfak malzemelerinin yerleşimi yapılır.

duşakabin ve küvet yerleşimi, klozet seçimi ve yer belirlenmesi, banyo dolabı ve çeşitleri, çeşitli vitrifiye malzemelerin yerleşimi yapılır.

Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

Kırım-yıkım ve taşıma ekibi,Sıhhi tesisat işleri, Elektrik tesisatı ,Sıva ustası, Fayans ustası, Alçı-boya ustaları, Marangoz, Duşakabin seçenekleri, Şap ustası, Parkeci, Gereken tüm malzeme çeşitleri, Seramik Ustası

Mutfak Tadilat Fiyatları

Tadilat için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından mutlaka yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir. Banyo tadilatı işlerinde bizden fiyat almak ücretsizdir. Kesinlikle bizimle görüşün ve size ücretsiz olarak fikirler verelim. İşinizi alırız veya alamayız ama en azından belki bir fikrimizle size yeni bir bakış açısı kazandırabiliriz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

• Bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.• Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

• Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Mutfağınızın önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

•Mutfağınızın elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

• Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

• Belirlenen Mutfak Dolabı , vitrifiye, Ankastre, batarya musluk, kapı pencere, asma tavan, Aydınlatma vb. gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

•Tadilat sonrası mutfağınızın en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

Acıbadem Tadilat Firması

Acıbadem Anahtar Teslim Tadilat , Ev, Acıbadem Daire Dekorasyon, Acıbadem Villa Dekorasyon, Acıbadem Tadilat, Acıbadem İşyeri, Ofis Dekorasyon, Acıbadem Ofis Tadilat, Acıbadem Ofis Dekorasyon, Acıbadem Mutfak Dekorasyon, Tadilat, Acıbadem Banyo Dekorasyon, Acıbadem Tadilat, Mobilya İmalatı, Acıbadem Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

Acıbadem Banyo Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz ve sadece banyo tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

ACIBADEM MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI

ACIBADEM MUTFAK TADİLAT USTASI

ACIBADEM BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMELERİ

ACIBADEM DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

ACIBADEM ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

ACIBADEM FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

ACIBADEM KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

ACIBADEM KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

ACIBADEMELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

ACIBADEM ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

ACIBADEM KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

ACIBADEM  STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT USTASI YENİLEME

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.