Caddebostan Dekorasyon

Caddebostan Dekorasyon
Dekorasyon Görselleri

Caddebostan bölgesinde tadilat işlemlerinizi en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiyoruz. Caddebostan Mutfak Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Sadece mutfak tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

Caddebostan Dekorasyon Firması

Caddebostan’de tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli mutfak, banyo, daire, bina yada villa’ya sahip olmak istemezmisiniz. Banyo, mutfak ve villa dekorasyonu bizim işimizdir.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. Caddebostan Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir. İstanbul Caddebostan semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. Caddebostan dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

•Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Banyonuzun önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

•Banyonuzun elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

•Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

•Belirlenen banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin batarya musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

•Tadilat sonrası banyonuzun en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

Caddebostan Tadilat Firması

Caddebostan Anahtar Teslim Tadilat , Ev, Caddebostan Daire Dekorasyon, Caddebostan Villa Dekorasyon, Caddebostan Tadilat, Caddebostan İşyeri, Ofis Dekorasyon, Caddebostan Ofis Tadilat, Caddebostan Ofis Dekorasyon, Caddebostan Mutfak Dekorasyon, Tadilat, Caddebostan Banyo Dekorasyon, Caddebostan Tadilat, Mobilya İmalatı, Caddebostan Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

Caddebostan Banyo Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz ve sadece banyo tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

CADDEBOSTAN MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI

CADDEBOSTAN BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMELERİ

CADDEBOSTAN DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

CADDEBOSTAN ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

CADDEBOSTAN FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

CADDEBOSTAN KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

CADDEBOSTAN KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

CADDEBOSTANELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

CADDEBOSTAN ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

CADDEBOSTAN KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

CADDEBOSTAN  STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT USTASI YENİLEME

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.