İstinye Banyo Dekorasyon

İstinye Banyo Dekorasyon
Banyo Dekorasyon Görselleri

İstinye bölgesinde tadilat işlemlerinizi en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiyoruz. İstinye Mutfak Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Sadece mutfak tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

İstinye Dekorasyon Firması

İstinye’de tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli mutfak, banyo, daire, bina yada villa’ya sahip olmak istemezmisiniz. Banyo, mutfak ve villa dekorasyonu bizim işimizdir.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. İstinye Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir. İstanbul İstinye semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. İstinye dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Banyo Tadilat Fiyatları

Tadilat için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından mutlaka yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir. Banyo tadilatı işlerinde bizden fiyat almak ücretsizdir. Kesinlikle bizimle görüşün ve size ücretsiz olarak fikirler verelim. İşinizi alırız veya alamayız ama en azından belki bir fikrimizle size yeni bir bakış açısı kazandırabiliriz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

•Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Banyonuzun önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

•Banyonuzun elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

•Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

•Belirlenen banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin batarya musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

•Tadilat sonrası banyonuzun en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

İstinye Tadilat Firması

İstinye Anahtar Teslim Tadilat , Ev, İstinye Daire Dekorasyon, İstinye Villa Dekorasyon, İstinye Tadilat, İstinye İşyeri, Ofis Dekorasyon, İstinye Ofis Tadilat, İstinye Ofis Dekorasyon, İstinye Mutfak Dekorasyon, Tadilat, İstinye Banyo Dekorasyon, İstinye Tadilat, Mobilya İmalatı, İstinye Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

İstinye Banyo Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz ve sadece banyo tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

İSTİNYE MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI

İSTİNYE BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMELERİ

İSTİNYE DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

İSTİNYE ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

İSTİNYE FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

İSTİNYE KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

İSTİNYE KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.