Bostancı Banyo Dekorasyon

Bostancı Banyo Dekorasyon
Banyo Dekorasyon Görselleri

Bostancı bölgesinde tadilat işlemlerinizi en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiyoruz. Bostancı Mutfak Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Sadece mutfak tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

Bostancı Dekorasyon Firması

Bostancı’de tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli mutfak, banyo, daire, bina yada villa’ya sahip olmak istemezmisiniz. Banyo, mutfak ve villa dekorasyonu bizim işimizdir.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. Bostancı Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir. İstanbul Bostancı semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. Bostancı dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Banyo Tadilatı ve İç Mimarlığı Nasıl Yapılır?

Banyo tadilatı için gereken tüm ekipman ve usta kadromuzla sizlere daha profesyonel ve estetik mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Her iş mutlaka projelendirilmelidir prensibiyle çalıştığımız için öncelikle keşif için gelir ve ölçümüzü alırız. Sizin istekleriniz ve beklentileriniz göz önüne alınarak en uygun Banyo yerleşim planı hazırlanır. Bu yerleşim planında duşakabin ve küvet yerleşimi, klozet seçimi ve yer belirlenmesi, banyo dolabı ve çeşitleri, çeşitli vitrifiye malzemelerin yerleşimi yapılır.

Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

Kırım-yıkım ve taşıma ekibi,Sıhhi tesisat işleri, Elektrik tesisatı ,Sıva ustası, Fayans ustası, Alçı-boya ustaları, Marangoz, Duşakabin seçenekleri, Şap ustası, Parkeci, Gereken tüm malzeme çeşitleri, Seramik Ustası

Banyo Tadilat Fiyatları

Tadilat için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından mutlaka yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir. Banyo tadilatı işlerinde bizden fiyat almak ücretsizdir. Kesinlikle bizimle görüşün ve size ücretsiz olarak fikirler verelim. İşinizi alırız veya alamayız ama en azından belki bir fikrimizle size yeni bir bakış açısı kazandırabiliriz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

•Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Banyonuzun önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

•Banyonuzun elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

•Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

•Belirlenen banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin batarya musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

•Tadilat sonrası banyonuzun en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

Bostancı Tadilat Firması

Bostancı Anahtar Teslim Tadilat , Ev, Bostancı Daire Dekorasyon, Bostancı Villa Dekorasyon, Bostancı Tadilat, Bostancı İşyeri, Ofis Dekorasyon, Bostancı Ofis Tadilat, Bostancı Ofis Dekorasyon, Bostancı Mutfak Dekorasyon, Tadilat, Bostancı Banyo Dekorasyon, Bostancı Tadilat, Mobilya İmalatı, Bostancı Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

Bostancı Banyo Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz ve sadece banyo tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

BOSTANCI MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI

BOSTANCI BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMELERİ

BOSTANCI DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

BOSTANCI ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

BOSTANCI FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

BOSTANCI KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

BOSTANCI KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

BOSTANCIELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

BOSTANCI ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

BOSTANCI KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

BOSTANCI  STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT USTASI YENİLEME

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.