Bahçelievler Banyo ve Mutfak Dekorasyon işi

Bahçelievler Banyo ve Mutfak Dekorasyon işi
Dekorasyon Görselleri

Mutfak Dekorasyonu

En uygun yapı olarak, birlikte online satış mağazalarından ev dekorasyon ürünlerini seçimini yapıyoruz ve dairenize en uygun ev dekorasyon modelleri’ni ortaya çıkartıyoruz.  

Büyük şehirlerde insanlar yoğun iş temposu sonrası evlerine geldiklerinde aile bireylerinin en çok kullandıkları alanlar mutfak ve banyodur.  Modern Mutfak Tasarımları ile evinizin görüntüsünü değiştiriyoruz.

Mutfağım eski demeyin, Eski Mutfak nasıl dekore edilir, mutfak dekorasyonu nasıl yapılır,  işte bu soruların tüm yanıtları ihtiyacınız olan mutfak dekorasyon fikirleri bizdedir. gelin birlikte küçük dokunuşlar ile mutfağınızı dekore edelim.

Eğer evinizin mimarisi size hiç hareket alanı sağlamıyorsa o halde evinize tadilat yaptırırken cesur ve radikal değişimlere açık olmalısınız. Bu örnekte daracık olan mutfak alanını genişletmek ve çok daha modern ve ferah bir mutfak ortaya çıkarmak için sınırlar yıkılmış ve aradaki duvarlardan kurtulunarak açık planlı bir tasarım hayata geçirilmiş. Salonun içinde açık mutfak olarak dizayn edilen bu yeni mutfak hâlâ küçük bir alana sahip, ancak yapısı ve tasarımı dolayısıyla artık çok daha ferah, modern ve karakteristik!

Dekorsayon görsellerimiz istanbul bahçelievler de uygulamış olduğumuz banyo ve mutfak dekorasyon işi kapsamındadır.

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.