Erenköy Mutfak Dekorasyon

Erenköy Mutfak Dekorasyon
Dekorasyon Görüntüleri

Erenköy bölgesinde tadilat işlemlerinizi en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiyoruz. Erenköy Mutfak Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Sadece mutfak tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

Erenköy Dekorasyon Firması

Erenköy’de tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli mutfak, banyo, daire, bina yada villa’ya sahip olmak istemezmisiniz. Banyo, mutfak ve villa dekorasyonu bizim işimizdir.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. Erenköy Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir. İstanbul Erenköy semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. Erenköy dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Mutfak Tadilatı ve İç Mimarlığı Nasıl Yapılır?

Mutfak tadilatı için gereken tüm ekipman ve usta kadromuzla sizlere daha profesyonel ve estetik mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Her iş mutlaka projelendirilmelidir prensibiyle çalıştığımız için öncelikle keşif için gelir ve ölçümüzü alırız. Sizin istekleriniz ve beklentileriniz göz önüne alınarak en uygun Mutfak yerleşim planı hazırlanır. Bu yerleşim planında mutfak dolapları, ankastre mutfak malzemeleri, vitrifiye mutfak malzemelerinin yerleşimi yapılır.

Erenköy Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

Kırım-yıkım ve taşıma ekibi, Sıhhi tesisat işleri, Elektrik tesisatı ,Sıva ustası, Fayans ustası, Alçı-boya ustaları, Marangoz, Duşakabin seçenekleri, Şap ustası, Parkeci, Gereken tüm malzeme çeşitleri, Seramik Ustası.

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

•Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Mutfağınızın önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

• Elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

•Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

•Belirlenen vitrifiye, mutfak ı, ankastre, aydınlatma, batarya, musluk, kapı pencere, asma tavan vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

•Tadilat sonrası mutfağınızın en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

ERENKÖY MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI

ERENKÖY BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMELERİ

ERENKÖY  DEKORASYON VİLLA OFİS
TADİLATI, 
ERENKÖY  ANAHTAR TESLİM TADİLAT
EV TADİLATI, 
ERENKÖY  FAYANS SERAMİK USTASI
YENİLEME,
ERENKÖY  KOMPLE MUTFAK
TADİLAT YENİLEME, 
ERENKÖY  KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT, ERENKÖY ELEKTRİK TESİSATI
YENİLEMELERİ, 
ERENKÖY ALÇI-KARTONPİYER USTASI
YENİLEME,
ERENKÖY  KAPI PENCERE TADİLAT USTASI
YENİLEME,
ERENKÖY  STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT
USTASI YENİLEME

Erenköy Tadilat Firması

Erenköy Anahtar Teslim Tadilat , Ev, Erenköy Daire Dekorasyon, Erenköy Villa Dekorasyon, Erenköy Tadilat, Erenköy İşyeri, Ofis Dekorasyon, Erenköy Ofis Tadilat, Erenköy Ofis Dekorasyon, Erenköy Mutfak Dekorasyon, Tadilat, Erenköy Banyo Dekorasyon, Erenköy Tadilat, Mobilya İmalatı, Erenköy Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

Erenköy Banyo Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz ve sadece banyo tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.