Beykoz Banyo Dekorasyon

Beykoz Banyo Dekorasyon

Beykoz bölgesinde tadilat işlemlerinizi en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiyoruz. Beykoz Mutfak Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Sadece mutfak tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

Beykoz Dekorasyon Firması

Beykoz’de tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli mutfak, banyo, daire, bina yada villa’ya sahip olmak istemezmisiniz. Banyo, mutfak ve villa dekorasyonu bizim işimizdir.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. Beykoz Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir. İstanbul Beykoz semtinde uygulamış olduğumuz Banyo Dekorasyon işidir. Beykoz dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Banyo Tadilat Fiyatları

Tadilat için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından mutlaka yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir. Banyo tadilatı işlerinde bizden fiyat almak ücretsizdir. Kesinlikle bizimle görüşün ve size ücretsiz olarak fikirler verelim. İşinizi alırız veya alamayız ama en azından belki bir fikrimizle size yeni bir bakış açısı kazandırabiliriz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

•Banyonuzu bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

•Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Banyonuzun önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

•Banyonuzun elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

•Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

•Belirlenen banyo dolabı, vitrifiye, duşakabin batarya musluk, duş seti, kapı pencere, asma tavan vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

•Tadilat sonrası banyonuzun en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

Beykoz Tadilat Firması

Beykoz Anahtar Teslim Tadilat , Ev, Beykoz Daire Dekorasyon, Beykoz Villa Dekorasyon, Beykoz Tadilat, Beykoz İşyeri, Ofis Dekorasyon, Beykoz Ofis Tadilat, Beykoz Ofis Dekorasyon, Beykoz Mutfak Dekorasyon, Tadilat, Beykoz Banyo Dekorasyon, Beykoz Tadilat, Mobilya İmalatı, Beykoz Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

Beykoz Banyo Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz ve sadece banyo tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

BEYKOZ MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI

BEYKOZ BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMELERİ

BEYKOZ DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

BEYKOZ ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

BEYKOZ FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

BEYKOZ KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

BEYKOZ KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

BEYKOZELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

BEYKOZ ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

BEYKOZ KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

BEYKOZ  STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT USTASI YENİLEME

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.