Pendik Mutfak Dekorasyonu

19.05.2020
5.862
Pendik Mutfak Dekorasyonu

İstanbul pendik ilçesinde uyguladığımız Mutfak Dekorasyon çalışmasındır.

Mutfak tadilatı mı hayal ediyorsunuz? Herhangi bir duvarı yıkmadan önce, size ilham verecek mutfak dekorasyon uygulamalarımıza göz atınız. dekorasyon fikirleri için bu şık dekorasyon uygulamalarımızı görerek evinizin kalbine layık bir yükseltme yapın.

Yeni tabureler, aydınlatma, dekoratif malzemeler veya hatta dolap düğmeleri gibi basit takaslar mutfağınızı anında değiştirebilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonu Görselleri

Pendik bölgesinde tadilat işlemlerinizi en hızlı ve profesyonel biçimde gerçekleştiyoruz. Pendik Mutfak Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz. Sadece mutfak tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

Pendik Dekorasyon Firması

Pendik’de tadilat tamirat ve dekorasyon yaptırmadan önce lütfen bizden fiyat alınız. Sizde şık ve gösterişli mutfak, banyo, daire, bina yada villa’ya sahip olmak istemezmisiniz. Banyo, mutfak ve villa dekorasyonu bizim işimizdir.

İstanbul Dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri için iletişim bölümündeki formu doldurunuz yada telefon üzerinden irtibat sağlayınız. Pendik Dekorasyon firmaları denilince en uygun yapı akla gelmektedir. İstanbul Pendik semtinde uygulamış olduğumuz Mutfak Dekorasyon işidir. Pendik dekorasyon işi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Mutfak Tadilatı ve İç Mimarlığı Nasıl Yapılır?

Mutfak tadilatı için gereken tüm ekipman ve usta kadromuzla sizlere daha profesyonel ve estetik mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Her iş mutlaka projelendirilmelidir prensibiyle çalıştığımız için öncelikle keşif için gelir ve ölçümüzü alırız. Sizin istekleriniz ve beklentileriniz göz önüne alınarak en uygun Mutfak yerleşim planı hazırlanır. Bu yerleşim planında mutfak dolapları, ankastre mutfak malzemeleri, vitrifiye mutfak malzemelerinin yerleşimi yapılır.

Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

Kırım-yıkım ve taşıma ekibi, Sıhhi tesisat işleri, Elektrik tesisatı ,Sıva ustası, Fayans ustası, Alçı-boya ustaları, Marangoz, Duşakabin seçenekleri, Şap ustası, Parkeci, Gereken tüm malzeme çeşitleri, Seramik Ustası

Mutfak Tadilat Fiyatları

Tadilat için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından mutlaka yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir. Mutfak tadilatı işlerinde bizden fiyat almak ücretsizdir. Kesinlikle bizimle görüşün ve size ücretsiz olarak fikirler verelim. İşinizi alırız veya alamayız ama en azından belki bir fikrimizle size yeni bir bakış açısı kazandırabiliriz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ? 

PLANLAMA

• Ücretsiz olarak evinize – iş yerinize gelip banyonuzun ölçülerini alarak keşif yapıyoruz.

• Mutfağınızı bütçenize ve zevkinize göre tasarlayıp 3D çizim ve modelleme yapıyoruz

.•Keşif sonrası bütçe planı hazırlayıp detayları ile birlikte size teklifimizi sunuyoruz.

•Teklifimiz kabul edilirse, kullanılacak malzeme belirlenerek detayları içeren bir sözleşme hazırlayıp karşılıklı hakların korunması adına sözleşme hazırlıyoruz. Bu sözleşmede başlama ve bitiş süresini belirtiyoruz.

UYGULAMA
• Mutfağınızın önceki tüm eski malzemesini ve tadilat esnasında çıkan hafriyat malzemesini naklederek şehir çöplüğüne taşıyoruz.

•elektrik ve sıhhi tesisatını yeni plana göre yeniliyoruz.

•Belirlenen seramik – fayans ve dekor ürünleri ile taban ve duvarların kaplama işlemini yapıyoruz.

•Belirlenen Mutfak dolabı, vitrifiye, batarya musluk, Aydınlatma, kapı pencere, asma tavan vs gibi ürünlerin montajını yapıyoruz.

•Tadilat sonrası banyonuzun en ince detayına kadar genel temizliğini yapıp teslim ediyoruz.

Pendik Tadilat Firması

Pendik Anahtar Teslim Tadilat , Ev, Pendik Daire Dekorasyon, Pendik Villa Dekorasyon, Pendik Tadilat, Pendik İşyeri, Ofis Dekorasyon, Pendik Ofis Tadilat, Pendik Ofis Dekorasyon, Pendik Mutfak Dekorasyon, Tadilat, Pendik Banyo Dekorasyon, Pendik Tadilat, Mobilya İmalatı, Pendik Mutfak Dolabı İmalatı konusunda uzman olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

Pendik Banyo Tadilatı olarak İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermekteyiz ve sadece banyo tadilatı firması olmamamızın yanında banyo tadilat firmaları arasında ücretsiz keşif ve profesyonel kadromuzla sizlere destek için çalışmaktayız.

PENDİK MUTFAK BANYO TADİLAT USTASI

PENDİK BÖLGESİNDE VERDİĞİMİZ TADİLAT VE DEKORASYON HİZMELERİ

PENDİK DEKORASYON VİLLA OFİS TADİLATI

PENDİK ANAHTAR TESLİM TADİLAT EV TADİLATI

PENDİK FAYANS SERAMİK USTASI YENİLEME

PENDİK KOMPLE MUTFAK TADİLAT YENİLEME

PENDİK KOMPLE BANYO WC DEKOR TADİLAT

PENDİKELEKTRİK TESİSATI YENİLEMELERİ

PENDİK ALÇI-KARTONPİYER USTASI YENİLEME

PENDİK KAPI PENCERE TADİLAT USTASI YENİLEME

PENDİK  STROPİYER KARTONPİYER TADİLAT USTASI YENİLEME

Dekorasyon Talep Formu

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.